DSC_2824
dc0fe13c-ea33-4dd9-9685-c3b9f2c494d0dsjsjnd
047A26551-scaled
29-1

F.B.P SULAJ GRUP ME NJË TRADITË DISA VJEÇARE OFRON:

PRODHIME BUKE
PASTIÇERI
Konfeta
SHITBLERJE/SERVIS PAISJESH INDUSTRIALE
SULAJ-UNION 01

Furrë Buke Pastiçeri Sulaj garanton cilësinë dhe shërbimin e produkteve që ne ofrojmë. Një larmi produktesh dhe shijesh , duke u ndërthurur me idetë tuaja , të realizueshme nga ne , bëjnë që festa juaj të jetë e paharrueshme. Të disponueshëm 24 orë për tu pergjigjur kërkesave tuaja. Mbetemi në pritje të bashkëpunimit tuaj…

Cfare Ofrojme?
https://fbpsulaj.com/wp-content/uploads/2017/07/bread_transparent_04.png

Furre Buke

Ofrojme per ju prodhime te shumellojshme ne menyre qe cdo konsumator te gjej veten. Zgjedhjet që ofrohen janë të panumërta, që nga buka e grurit masive e bardhe dhe e zeze, buka e thekrit, buka e fshatit, buka integrale me fara,buke misri etj.

https://fbpsulaj.com/wp-content/uploads/2017/07/bread_transparent_05.png

Pasticeri

Shumllojshmeri produktesh dhe shijesh. Staf i kualifikuar dhe I perkushtuar per arritjen e cilesise maksimale. Perkujdesemi ne realizimin e kerkesave te klientit. Ruajme traditen duke prodhuar produkte te hershme.

https://fbpsulaj.com/wp-content/uploads/2017/07/bread_transparent_06.png

Konfeta

Realizime unike te prodhuara me dore si dhe gjysem te gatshme. Shumllojshmeri dizanjesh per cdo lloj gezimi si fejesa, martesa , babyshower , ditelindje etj… Konfeta te personalizuara sipas deshires se klientit.

https://fbpsulaj.com/wp-content/uploads/2017/07/bread_transparent_07.png

Kapanon

Realizojme per ju lavaman , frigorifera , ngohese , dhoma frigoriferike , arredime ambjentesh si psh supermarket, bare , restorante. Bejme riparime te pajisjeve te ndryshme. Shesim dhe blejme pajisje industriale me garanci.

Cdo ditë me bukë te sapopjekura

012345678900123456789001234567890

RECETA

0123456789001234567890

ORË PËRGATITJE

0123456789001234567890

BUKË NË DITË

0123456789001234567890

KILOGRAM MIELL

Rreth nesh

6 vellezer me nje qellim te perbashket ,te cilet punojne per te vazhduar traditen e perpunimit te produkteve te brumit. 12 vite ne Greqi trajnim dhe pune 1999 nis aktivitet biznesi per here te pare ne Tirane Prodhimi I brumit tradite familjare nder breza Te paret e Sulajve kane qene pergjegjesa prodhimi te bukes neper Europe si dhe ne vendin e tyre te lindjes Tradita ka vazhduar ne kryeqytet duke ruajtuar standartin dhe cilesine e prodhimeve per konsumatorin

Eksperience e gjate ne treg

Firma Sulaj , me nje eksperience dhe tradite disavjecare te prodhimeve te brumit , ofron ne furrat/filialet e saj ne Tirane cilesi , pasterti , shpejtesi si dhe sherbim te kulturuar.

https://fbpsulaj.com/wp-content/uploads/2023/06/shef-pasticerie1.jpg-121212.jpg

Selman Sulaj

Shefi i Pasticerise

Eja dhe na vizito,

ju mirepresim cdo dite ne cdo ore,

dyert tona jane gjithmon te hapura

Çdo bukë që bëjmë

Na ndiqni ne mediat sociale